Počasí dnes:

20. 1. 2019

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -7 až -11°C.

Za podpory

Severozápad

EU

info o projektuESF

Karlovarský kraj

živý kraj

Povodňový systém města

Povodňový systém města Kraslice

rozšířené vyhledávání ...

Stránka

Oznámení o vyhlášení programu Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností

Oznámení o vyhlášení programu Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působnostíVlastníci kulturních památek mají možnost v roce 2019  čerpat finanční prostředky z dotačního programu Ministerstva kultury ČR Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností (dále jen „Program“) na zachování a obnovu kulturních památek prostřednictvím Města Kraslice jako obce s rozšířenou působností (dále jen „ORP“).

Bc. Iva Harapátová, 11. 1. 2019 Zobrazit více

Anketa Nejlepší sportovci Kraslicka 2018

Komise pro sport a tělovýchovu při Radě města Kraslice ve spolupráci se Svazkem měst a obcí Kraslicka vyhlašuje anketu Nejlepší sportovec Kraslicka za rok 2018.

Bc. Iva Harapátová, 7. 1. 2019 Zobrazit více

Oznámení o vyhlášení dotačního programu z rozpočtu Ministerstva kultury ČR pro rok 2018 „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím ORP

Vlastníci kulturních památek mají možnost v roce 2018 čerpat podporu z Ministerstva kultury ČR na zachování a obnovu kulturních památek prostřednictvím Města Kraslice jako obce s rozšířenou působností.

Celková výše kvóty pro ORP Kraslice 167 tis. Kč (program bude realizován v jednom základním kole, uzávěrka příjmu žádostí: do 28.2.2018)

Bc. Iva Harapátová, 11. 1. 2018 Zobrazit více

Informace pro žadatele Nová zelená úsporám

informační letáky pro občany MŽP a SFŽP

Bc. Iva Harapátová, 10. 7. 2017 Zobrazit více

Oznámení o vyhlášení dotačního programu z rozpočtu Ministerstva kultury ČR pro rok 2017 „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím ORP

Vlastníci kulturních památek mají možnost v roce 2017 čerpat podporu z Ministerstva kultury ČR na zachování a obnovu kulturních památek prostřednictvím Města Kraslice jako obce s rozšířenou působností.

Celková výše kvóty pro ORP Kraslice
173 tis. Kč (program bude realizován v jednom základním kole)

Bc. Iva Harapátová, 15. 2. 2017 Zobrazit více

Oznámení o vyhlášení dotačního programu z rozpočtu Ministerstva kultury ČR pro rok 2016 „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím ORP

Vlastníci kulturních památek mají možnost v roce 2016 čerpat podporu z Ministerstva kultury ČR na zachování a obnovu kulturních památek prostřednictvím Města Kraslice jako obce s rozšířenou působností.

Celková výše kvóty pro ORP Kraslice
120 tis. Kč (program bude realizován v jednom základním kole)

Uzávěrka příjmu žádostí
do 29.2.2016

Bc. Iva Harapátová, 27. 1. 2016 Zobrazit více

Oznámení o vyhlášení dotačního programu z rozpočtu Ministerstva kultury ČR pro rok 2015 „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím ORP"

Oznámení o vyhlášení dotačního programu z rozpočtu Ministerstva kultury ČR pro rok 2015 „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím ORP"Vlastníci kulturních památek mají možnost v roce 2015 čerpat podporu z Ministerstva kultury ČR na zachování a obnovu kulturních památek prostřednictvím Města Kraslice jako obce s rozšířenou působností.

Celková výše kvóty pro ORP Kraslice
96 tis. Kč (program bude realizován v jednom základním kole)

Uzávěrka příjmu žádostí
do 28.2.2015

Bc. Iva Harapátová, 29. 1. 2015 Zobrazit více

Vyhlášení ankety Nejlepší sportovec Kraslic 2014

Vyhlášení ankety Nejlepší sportovec Kraslic 2014 bude probíhat v úterý dne 27.ledna 2015 od 15.00 hodin v obřadní síni Městského úřadu v Kraslicích. Všichni příznivci sportu jsou srdečně zváni!

Bc. Iva Harapátová, 12. 1. 2015 Zobrazit více

Nominace na sportovce Kraslic 2014

Komise pro tělovýchovu a sport také v letošním roce pořádá veřejnou anketu na vyhlášení a ocenení Sportovce Kraslic 2014

Bc. Iva Harapátová, 15. 12. 2014 Zobrazit více