Počasí dnes:

26. 9. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Za podpory

Severozápad

EUESF

Karlovarský kraj

živý kraj

Povodňový systém města

Povodňový systém města Kraslice

rozšířené vyhledávání ...

Vážení spoluobčané,

rádi bychom s Vámi komunikovali na téma současnosti i budoucnosti

sociálních služeb poskytovaných v našem městě.

Rádi bychom Vás tímto požádali o vyplnění dotazníku mapujícím informace a potřeby občanů města ve vztahu k sociálním službám. Výsledky budou využity jako podklad pro Komunitní plánování sociálních služeb v Kraslicích a pro rozvoj služeb pro občany.

Sociální služba je činnost, kterou se zajišťuje pomoc osobám v nepříznivé sociální situaci. Sociální služby pomáhají lidem žít běžným životem. Zaměřují se na zachování co nejvyšší kvality a důstojnosti jejich života a zlepšení, nebo alespoň zachování soběstačnosti klientů. Sociální služby jsou poskytovány jednotlivcům, rodinám i skupinám obyvatel.

Výzkum je anonymní, nejsou zjišťovány žádné osobní údaje ani jiné skutečnosti, které by byly v rozporu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Dotazník k vytištění

Vyplněný dotazník můžete odevzdat do konce července 2017 do sběrných boxů na podatelně v přízemí budovy Městského úřadu v Kraslicích, v Kulturním a informačním centru v Kraslicích (Dům kultury), v Městské knihovně v Kraslicích, v supermarketu Billa.

Dotazník je možné vyplnit také elektronicky na stránkách města Kraslice: www.kraslice.cz

Dotazník pro občany - k elektronickému vyplnění

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik je pět plus jedna